Nasze marki

Cannabis Originals - logo

Cannabis originals to marka polskich produktów na bazie CBD, CBDa i CBG oraz innych naturalnie występujących związków w kwiatostanach konopi siewnych. Ich przeznaczeniem jest trafienie do rąk każdego, kto ceni sobie dobra natury wraz z wysoką jakością.

Cannabis Animals - logo

Cannabis Animals to linia ekstraktów CBD z kwiatostanów konopi siewnych (Cannabis sativa L.) dedykowana zwierzętom. Naturalny skład i obfitość właściwości rośliny zapewnią witalność Twojego pupila.

Konopie w kuchni - logo

Konopie w kuchni to seria powstała z pasji i fascynacji właściwościami konopi w sztuce kulinarnej. Wyznajemy zasady ruchu społecznego Slow Food, tym samym zapewniając Państwu naturalny skład żywności. Konopie dzięki bogactwu naturalnych tłuszczy i białek wspomagają zdrową dietę, jednocześnie promując życie w zgodzie z naturą.

Akademia Dobrych Konopii - logo

Akademia Dobrych Konopi to inicjatywa edukacyjna, w ramach której eksperci, którzy na co dzień korzystają z produktów konopnych, opowiadają jak je stosować i jak działają w rozwiązywaniu konkretnych problemów. Wśród naszych Ambasadorów znajdą się m.in.: fizjoterapeuci, eksperci ziołolecznictwa i fitoterapii, diety, medycyny tradycyjnej, sportowcy, a także psycholog i lekarz weterynarii.

Cannabis Hero - logo

HERO to linia ekstraktów konopnych dla osób aktywnych, która powstała w trosce o zawodowych jak i hobbistycznych sportowców.

Dobrekonopie - logo

DobreKonopie.pl – to pierwszy w Polsce sklep i hurtownia internetowa z produktami stworzonymi na bazie konopi siewnych. Najwyższej jakości ekstrakty z kwiatostanów konopi siewnych (Cannabis Sativa L.) pochodzą z polskich upraw znajdujących się na południu kraju.

Pierwsze wprowadzone przez nas produkty pojawiły się w 2016 roku i już wtedy jako pasjonaci konopi podchodziliśmy z należytym szacunkiem do Matki Natury. Wychodzimy z założenia, że ile dajesz, tyle do Ciebie wraca, dlatego w naszych produktach nie znajdziesz pestycydów, ani innych szkodliwych substancji – dzięki innowacyjnym metodom wyrobu i czystemu składowi, oferujemy 100% konopi wyczuwalne w każdym kęsie i łyku.